Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES S350 CDI 4 MATIC LONG 072444444

1 ЕУР

Се продава од: S350 22 ноем. 15:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 350
MERCEDES S350 CDI 4 MATIC LONG 2010

За повише инфо 072444444 070500000

За кешшшш екстра цена

може замена за стан во скопје чаир топанско џон кенеди ...

moze zamena za stan vo skopje cair chair topanski dzon kenedi xhon kenedi

Локација : КУМАНОВО
Сега е направен голем сервис ...
WDD2210801A326059
Модел S 350 CDI 4MATIC L
Мотор 642932 40 937861
Пренос 722962 02 606926
Број на нарачки 0 9 240 10396
Локација за порачка РАВЕНСБУРГ ОДГОВОР
Внатрешна кожа - сива боја (218А)
Наслика 1
Датум на издавање 2010-02-11
МАРКЕТИНГ ЗА КОНТРОЛНИ КОДЕЦИ
ПРИРАЧНИК ЗА СОПСТВЕНИЦИ И РЕКОРД НА УСЛУГИ - ГЕРМАНСКИ
КАМЕРА ЗАЗВОД
кожа - сива боја
УПАТСТВО ЗА ПАРКИРАЕ
АВТОНОМЕН ИНТ. КРУЗСКИ СОДРИН. ПЛУС (ДИСТОРОНСКИ ПЛУС)
СЛЕП АСИСТЕНТ за спотови
АДАПТИВНА ЗАГРЕДНА СВЕТЛИНА
ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО ОГЛЕДАЛО, АВТОМАТИЧНО затемнувачки
МБ МОБИЛО СО ДСБ И ГГД
ДЕСТИНАЦИЈА ВО ТИП ВО ПОВЕДНИЧКИ ВОДИ - ЕЛИМИНАЦИЈА
AIRBAGLABEL - ГЕРМАНСКИ / АНГЛИСКИ
МАМОРЕН ПАКЕТ (СОДИЛ ЗА ВОЗА, СТРГ. КОЛ., ОГЛЕДАЛО)
КОATУВАЕ ВО ТРКА СО ТРИМ ВЛЕЗ
ВОЗДИЛНИК ЗА КОЛЕН
ПАКЕТ ЗА ТЕШКИ
ЈАЗИК НА ГЛАВНАТА ЦЕЛИНА - ГЕРМАНСКИ
УНИВЕРЗАЛЕН ТЕЛЕФОНИСКИ ПАКЕТ
ЕЛЕКТРИЧНИ НАВИСНИЦИ / СЛАЈДНИ ОДНИЦИ ВО СТАКЛО ВЕРЗИЈА
АВТОМАТСКА ПРЕНОС 7-БРЗО
ДИЗЕЛСКИ ФИЛТЕР ЗА ПАРТИКУЛАТИ
ПРИЗНАЕЕ НА АВТОМАТСКИОТ ЛАН
ГУБЕН ПРИТИСОК НА ГУМА ПРЕДУПРЕДУВАЧ
ПРИЗНАВА 5Е НА ПОТПИСОТ ЗА СООБРААЈ
УНИВЕРЗАЛНА Интерфејс за комуникации (УЦИ)
COMAND ДВД АПС СО НАВИГАЦИЈА
ДИГИТАЛЕН РАДИО СТАНДАРД САНДАРД (ДИГИ. АУДИО БРОАДЦ.)
ПОМОШ НА ВНИМАНИЕ (Откривање на опаѓање)
ОСНОВЕН АНТИТЕВ АЛАРМСКИ СИСТЕМ (АТА)
АВТОМАТСКА КОНТРОЛА ЗА КЛИМА
СВЕТЛИЦИ - ОПРЕМА ЗА ЧИСТЕЕ
АВТОМАТСКИ СВЕТЛИК ЗА СЛИКА (IHC)
ОГЛЕДАЛ СО ИЛС, СООБРААЈ ПРАВО-РАЦЕ
STEUERCODE WERK SINDELFINGEN / GRAZ
парчиња парчиња - дрво затрупано оревче
STEUERCODE WERK SINDELFINGEN / GRAZ
ПРОМЕНА НА МОДЕЛСКАТА ГОДИНА, ПОСЛЕДНАТА Слика што ја покажува новата година
ПРЕМИУМ ЗВУЧЕН СИСТЕМ
ДВД-ПРОМЕНИ
ЗАБАВА ЗА ПРЕД ПАТНИЦИ
ГРЕАЧА ЗА СЕДИА 873 ЗА ЛЕВО И ДЕСНО ПРЕДЕН СЕДИА
СИСТЕМ ЗА ПРАВЕЕ НА ГРЕЕЕ ЕКРАН
ДЕЛОВНО ЗАКЛУЧУВАЕ НА ТАМУНКОТ
СЕНЗОРСКИ СИСТЕМ И АНТЕИФ АЛАРМСКИ СИСТЕМ
БЕЗ КЛУЧНО - ОДИ
ДИНАМО СО ПОВЕЕ КАПАЦИТЕТ (FFO)
СМЕНА СО IИВЕР
ПРЕВОДНИК СО 3 ФРКЦИОНИ ДИСКИ
ВАЛЕВСКО ТЕЛО СОБРАНИЕ СО VGS 3
Алатка за замена на тркала Б12
CЕРИЈА 221
ЛИМУЗИН
ГЕНСИЈА 62 КОД ЗА ПРЕНОС
АВТОМАТСКА ПРЕНОС
заден аксел
АДАПТИВНО СТОП СЕ ТРЕЕ СВЕТЛИНА
ВОЗИЛА СО 4-МАТИЧНО / / СИТЕ ВОЗАЕ НА ТРКАЛА
V6 ДИЗЕЛЕН МАШИН ОМ642
ПАКЕТ БЕЗ КЛУЧНО
ПАКЕТ ПОМОШ ЗА ВОЗАЕ ПЛУС
ПАКЕТ СВЕТЛИНА P35 (FFO)
ПАКЕТ ПАРКИНГ П44
ПАКЕТ ЗА ПРЕД Забава
Пакет за заштита на кражбата
ИНФОТАИНЕМНИ ПАКЕТ
Индикација за статусот на задниот ремен U01
ПРЕПОЗНАВАЕ НА СЕДИЛИ ЗА АВТОМАТСКО ДЕТСКО У18 (АКСЕ)
ЗАШТИТА НА ПЕCTЕТРИЈАТА - АКТИВНО АСПИР ЗА МОТОР
играч на ДВД со регионален код 2, европа, јапонија
БРЗИНА- + LOADINDEX 100Y XL
ПРЕДЕНА ОСЛОВА ПОЛО, ЛЕВО
ПРЕДЕНА ОСЛОВА ПОЛО, ДЕСНО
Leaflet
Кон почеток