Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz S 350

13 000 ЕУР

15 000 ЕУР

Се продава од: Vlatko Jakimovski 25 ноем. 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 350
ITNO se prodava Mercedes S350 vo ODLICNA sostojba. Redovno servisiran, bez nikakva maana.
Vlatko Jakimovski
 
075245724
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации