Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 ЕУР

Се продава од: Gorgi Вчера 08:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 350
Se prodava Mercedes S350 Amg 2014 godina 4Matic Bluetec. Kolata e vo ekstra sostojba na original 140000 kilometri site servisi praveni vo ovlasten servis na mercedes. Servisirana vo Mak auto star pred mesec dena, novi gumi, full kasko. Kolata e na bg tabli ne e carineta. Moze zamena za stan,plac ili objekt vo strumica, ili stan vo skopje so moja ili vasa doplata, moze i zamena za pomalo vozilo.
Leaflet
Кон почеток