Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes S 350 cdi amg optik

Се продава од: Miki 28 мај 23:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 350
Voziloto e sega doneseno od germanija od prvi sopstvenik reg.cela god..so zelen katron...servisirano kompletno za naredni 25.000km....full oprema....
Leaflet
Кон почеток