Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz SLK 250

27 000 ЕУР

Се продава од: Trajce Вчера 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Кабриолет
Модел
SLK 250
Vo odlicna sostojba
Кон почеток