Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Vito 2.3 CDI

Се продава од: zilkadri 29 ноем. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Модел
V 230
Klima
tempomat
sedista 8+1
super sostojba
registracija do 05-2019
* moze i zamena za pomala kola
AL-MK
info samo na 071 320 519
zilkadri
071 320 519
Leaflet
Кон почеток