Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz V 230

0 ЕУР

Се продава од: Tome 28 ноем. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Миниван
Модел
V 230
Kombeto e vo dobra sostojba ima 8+1 sedista v-class
full oprema ne registrirano
Кон почеток