Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ VANEO 1.7

3 000 ЕУР

Се продава од: Festim Вчера 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Vaneo
Registracija do : 21.07.2019 za 7 sediste
-Novi dizni
-Klima
-Greaci na sedista
-LED/XENON
-Radio MP3/AUX/USB
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na staklo
Mozhe i zamena
Leaflet
Кон почеток