Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ VIANO 4X4 AUTOMATIC

13 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: BT AUTO 19 ноем. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

BT AUTO

7 Огласи во продавницата

SEAT ALTEA 2.0 FR 170PS 6 000 ЕУР
BMW 530 D -11 0 МКД
VW TOUAREG -13 24 000 ЕУР
VW TOURAN 1.9 TDI -07 6 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Viano
MERCEDES BENZ
2007
VIANO
2.2CDI
110KW(150PS)
AUTOMATIC
4X4 (4MATIC)
4 CONTINENTAL GUMI
SERVISIRAN KOMPLET
FULL KOZEN ENTERIER
DVD + TV
TEL :070365600

KOMBE KOMBI VITO VIANO
BT AUTO
070365600

BT AUTO

7 Огласи во продавницата
RANGE ROVER HYBRID 0 ЕУР
VW TOUAREG -13 24 000 ЕУР
BMW 320D 177PS 7 000 ЕУР
VW TOURAN 1.9 TDI -07 6 000 ЕУР
Кон почеток