Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mahindra PickUp 2.2 mHawk 130KS

10 000 ЕУР

Се продава од: Gorge 18 окт. 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Se prodava
Mahindra Pickup 2.2 mHawk 130KS
Godina na proizvodstvo 2012 god.
Prva registracija 2015 god.
Registrirana do April 2021
155000 km
Redovno servisirana vo ovlasten servis
Info na telefon 071271139
Leaflet
Кон почеток