Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Carisma menuvam za chopper nad 250cc

1 700 ЕУР

Се продава од: Asan 20 мај 12:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mitsubishi
Модел
Carisma
Mitsubishi carisma 1.9 diesel god 2002 ne registrirana ispravna
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации