Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Colt moze zamena za pogolema

2 800 ЕУР

Се продава од: Marjan 05 септ. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Mitsubishi
Модел
Colt
Kolata e vo odlicna sostojba ja prodavam a moze i zamena za pogolema monovolumen moze pikap registrirana e do avgust 2019 g.poveke informacii javete se na 075 661 894
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации