Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MITSUBISHI COLT 5 VRATI 1.5 DIESEL - 07

3 190 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 15 дек. 15:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

17 Огласи во продавницата

PEUGEOT 308 1.6HDI 109HP 4 300 ЕУР
ORGUNALNI QUICKSILVER I MERCURY MASLA I FILTRI 0 МКД
SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV 19 500 ЕУР
VOZAC SO C I E KATEGORIJA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Mitsubishi
Модел
Colt
Возилото е во одлична состојба ,
има клима, алуминиумски бадажи, фабрички затемнети стакла, металик црвена боја, фабричко радио, и друго
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

17 Огласи во продавницата
PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 3 300 ЕУР
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 ЕУР
PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 ЕУР
Citroën Berlingo 1,6 HDi "Advance" 4 300 ЕУР
Кон почеток