Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Colt

1 000 ЕУР

Се продава од: Kire 09 дек. 21:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mitsubishi
Модел
Colt
Se prodava Mitsubisi colt 97 bez klima ful oprema 1.3 benzin moze I zamena za poeftino so vasa doplata itno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации