Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Colt

6 500 ЕУР

Се продава од: Јashar 16 фев. 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Mitsubishi
Модел
Colt
kolata e kako nova,registrirana,plin A test.
moze i zamena.
Јashar
070209003
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации