Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsumishi Lancer 1.5 sport back

3 300 ЕУР

Се продава од: ... 24 ноем. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mitsubishi
Модел
Lancer
Se prodava mitsubishi lancer sportback proizvodstvo 2009 kupen 2010 vo odlicna sostojba realni 205000 km redno servisiran na 17.02.2019 smenati diskovi i pločki registriran na 05 10 2019 Za podetalni informacii viber.. kolata e ispod cena..
Leaflet
Кон почеток