Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

mitsubishi

5 000 ЕУР

Се продава од: Anes Anesi 08 авг. 00:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Mitsubishi
Модел
Lancer
Benzin So Plin Atesr
Anes Anesi
079296295
Кон почеток