Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

4x4 EXSTRA SOCUVAN MITSUBISHI PO EXSTRA CENA

7 300 ЕУР

Се продава од: Cedomir 16 јун. 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Модел
Outlander
Se prodava mitsubishi 4x4 exstra socuvan napraven golem i mal servis registriran do 08.06.2021 so sedum sedista ne e od uvoz senzori za dozd senzori za parking za dopolnitelni informacii tel 075286206
Cedomir
075286206
Leaflet
Кон почеток