Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0D 140ks 4×4 ZAMENA -08

6 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка 08 дек. 12:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 14.340 МКД / месечно

Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
VW Passat 2.0TDI 8V-140ks 6-Brizni ZAMENA- 06 5 555 EUR
VW Golf 5 PLUS 1.9TDI 105ks UNIKAT-ZAMENA-05 4 150 EUR
Renault Scenic 1.9 DCI 122ks 6 Brzini UNIKAT -05 2 850 EUR
Ford Foсus 1.6 TDCI 90ks UNIKAT - 07 3 100 EUR
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV
Марка
Mitsubishi
Модел
Outlander
*НОВО*НОВО*НОВО*

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* !!!

*ЛИЗИНГ/КРЕДИТ* СО САМО 0% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 60 МЕСЕЦИ И ПРЕДВРЕМЕНА ОТПЛАТА БЕЗ КАМАТА !!!

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: Mitsubishi Outlander 2.0D 140ks 6brzini UNIKAT 4X4
Километража: 201.000km (servisni dokumenti/fakturi)
Цена: 7199e

Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА :
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Увоз на перфектни автомобили со реална километража
Индустриска бр.30
078359300 / 078359179
[email protected]
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
078359300 / 078359179
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Renault Scenic 1.9 DCI 120ks 6 BR KOZA KREM -04 2 950 EUR
Audi A4 1.9 TDI 131ks FULL OPREMA KLIMATRONIK -03 4 450 EUR
BMW 320D 136ks FULL OPREMA UNIKAT -01 3 100 EUR
VW Polo 1.4 TDI 75ks FULL OPREMA KILMA -01 2 650 EUR
Кон почеток