Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mitsubishi Outlander 186.000km 2008 dizel

9 100 ЕУР

Се продава од: Zlatko 25 ноем. 19:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Модел
Outlander
Voziloto e vo top forma prv gazda i pominati 186000. Cena 9100€ .
Zlatko
 
071232777
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации