Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Outlander

12 500 ЕУР

Се продава од: Kiro 08 јан. 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Модел
Outlander
Prodavam vozilo Gip 4×4 micubishi outlender
Mnogu dobro ocuvano,garazirano,registrirano do septemvri 2018
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации