Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Pajero 4x4 automatic

7 700 ЕУР

Се продава од: Pajero 31 јан. 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Модел
Pajero
Mitsubishi Pajero
2003 god
3.2 diesel Automatic super select
Servisirana
Se vo nego funksionira bez nitu edna mana
Nee e vozeno off road
Moze zamena
Za kess extra cena 😉
Mob: 078 344 555
Leaflet
Кон почеток