Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MITSUBISHI PAJERO 4X4 3.2 DI D PHASE INTENSE

11 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: oglas Денес 08:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Модел
Pajero
MITSUBISHI PAJERO PHASE , posledna 4 generacija proizveden od dekemvri 2008 model ist do 2018g. so 3,2 dizel motor uvezeno od ch , registrirano cela godina , 4 novi zimski gumi so realni 199000km. INTENSE OPREMA SO KOZA ,BAROMETRI ,SONAR , DIGITALEN COMPAS , RETARDERI , blokaza na diferencijali , polar , xenon , 2 kluca , perfekten motor , stegnata prednica , smeneto maslo vo menjac ...........
SERVISIRANO SAMO VO OVLASTEN SERVIS !
100% KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA OD PRV DO POSLEDEN SERVIS SO SERVISNA KNISKA toyota land cruiser nisan patrol vw touareg bmw x3 x5 audi q3 q5 q7 mercedes ml320 SO 199.920km !!!
MOZE ZAMENA
CENA ZA KESH 12000E ZA ZAMENA KOLKU STO SE PO OGLASIoglas
uvoz i prodazba na sitna elektronska roba
Visit our store page
Show on the map
078305130

oglas

1 Огласи во продавницата
Кон почеток