Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Pajero 2.5 turbo diesel interculet -97

2 000 ЕУР

Се продава од: nikola 08 мар. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Модел
Pajero
Prodavam Mitsubishi Pajero 2.5 diesel do perfekna sostojba
Oprema ima kozni sedista,elektronika na stakla ,elektronika na retrovizori ,siber elektricen .greaci na sedista,klima,zatemnati stakla
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации