Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Мitsubishi Pajero

11 500 ЕУР

Се продава од: Petar Che Денес 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Mitsubishi
Модел
Pajero
Мitsubishi Pajero
Производство:2002година
Зафатнина на мотор:3200
Поминати километри:230.000-240.000
Автоматски менувач
5+2 седишта
Гуми нови Grabber
Нови амортизери(NITRO CHARGER SPORT)
Нови бандажи (TRD)
Дистанцери проширени по 3цм од осовина.
Регистрирано до 11.11.2019
Зелен Картон до 11.11.2019
Џипот е во одлична состојба,работи без мана,зачуван максимално.
Petar Che
076955213
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации