Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi Space Star 1.3 -99 MK tabli

2 200 ЕУР

2 650 ЕУР

Се продава од: Vladimir 14 мар. 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Караван
Марка
Mitsubishi
Модел
Space Star
Mitsubishi Space Star
1.3 Бензин
1999 година
Плински уред Ловато, под гаранција, вграден е на 12.02.2016 со атест!
183 000 поминати км
Ел. на стакла, ел. на ретровизори, централно заклучување, AirBag, серво, клима, алуминиумски бандажи.
Регистрирано до 7ми месец

КОНТАКТ НА ТЕЛЕФОН: 075 257 700
ИЛИ НА Е-МАИЛ: v.pajmakoski@gmail.com
Vladimir
076958617
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации