Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lifan 320 nov test model

5 400 ЕУР

Се продава од: Andrej 14 јан. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
NSU
СЕ ПРОДАВА!!!!! Ново, салонско патничко возило Lifan LF 320, 1300 цм3 зафатнина, 90 коњски сили, електронска километража, клима, електрика на ретровизори, електрика на прозори, 36 км пројдено, тест возило .Регистрирано до Февруари 2019. Цена 5.400 евра.
Leaflet
Кон почеток