Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN JUKE 1.5 dci 81 kw ЧИСТО НОВ Максауто М

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 27 јул. 22:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Juke
NISSAN JUKE 1.5 dci 81 kw ЧИСТО НОВ

Година на производство 2011
Прва регистрација 2011
Увоз од Италија тарга ED425WA
Реални 181300 км со сервисна книшка со комплетна историја гаранција за км
Број на шасија SJNFCAF15U6069076
Два фабрички клуча
Платени сите давачки до регистрација
Проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни замаец.


FULL опрема

- Двозонски климатроник
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Електрика на седишта
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи фабрички
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
- Парктроник
- Хсенон светла и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

246 Огласи во продавницата
VW GOLF 1.9 TDI -04 77 kw 165000km realni MAKSAUTO -
VW GOLF 5 1.9 TDI -06 77 kw Novv  Maksauto M -
VW GOLF2.0TDI -05NAVIGACIJA SPORT EDITION MAKSAUTO 5 900 EUR
OPEL ZAFIRA 1.9 DTI-05 COSMO PAKET FULL MAKS AUTO -
Кон почеток