Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN JUKE 1.5 dci -12

0 МКД

Се продава од: xxx 13 јан. 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Крушево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Juke
Се продава NISSAN JUKE 1.5 dci.
Датум на прва регистрација 09.2012 год.
Купена од РЕД Ауто - Битола , овластен дистрибутер и сервис за RENAULT, DACIA, NISSAN како тест возило, со високо ниво на опрема.
Редовно сервисирана, гаражирана, регистрирана до 09.2020 год.

Leaflet
Кон почеток