Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN JUKE

12 000 ЕУР

Се продава од: Mimi 19 јун. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Nissan
Модел
Juke
Se prodava nissan juke 2014godina,najekonomicniot motor 1.5 dci. Voziloto e kako novo bez grebnatinka so samo 25 000 km pominato.
Leaflet
Кон почеток