Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam nisan micra 1.5d

1 200 ЕУР

Се продава од: Boban Milenkovski 07 јан. 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Nissan
Модел
Micra
Nissan micra, vo dobra sostojba, so novi zimni gumi, mal servis napraven, ulje, filtri, plocki smeneti. Cena 1200 euro. Tel: 077728597 i viber +41786015423.
Boban Milenkovski
077728597
Leaflet
Кон почеток