Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Micra

2 800 ЕУР

Се продава од: Nissan 09 јул. 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Nissan
Модел
Micra
Mala kola
Leaflet
Кон почеток