Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Navara -07

0 МКД

Се продава од: Berat 05 окт. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Navara
Shes Nissan Navara 2.8 4-4
Viti:2007
Import nga gjermanija. Me tablla Mk
Kit serviset ne regull.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации