Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN PRIMERA 1.6 SLX -91

650 ЕУР

Се продава од: Marjan 28 мај 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Nissan
Модел
Primera
Se prodavaj Nissan primera 1.6 1991 godina
Ates plin
Elektrika na stakla
Smeneti kaisi zglobivi zadni amortizeri
Registrirana do 23.06.2019
Ekstra cena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации