Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nisssan Primera

3 300 ЕУР

Се продава од: Ivana 14 фев. 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Nissan
Модел
Primera
Се продава Nisssan Primera , 2003 година

Далинско заклучување на врати.

Клима уред.

FULL опрема + камера за назад.

Борд компјутер.

Прв сопственик, увезена од Република Германија.

Достапни сите документи за возилото.

Платена хомологација и царина до регистрација на Македонски таблички.

5 НОВИ гуми M + S 16''

Достапни два клучеви.

Euro 4, во Германија Grune plakette 4.

Гаражиран од кога е купен.

Извозени километри:142.874 км.

Менувач рачен 6 степени + рикверс

Серво волан.

Колата е во топ форма.

Цена: 3.300 E.
Број за контакт: 076 970 057
Ivana
Кон почеток