Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Qashqai +2

7 000 ЕУР

Се продава од: srdjan 18 јан. 02:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai+2
od oprema poseduva komadi na volan. koza,grejaci na sedista,kamera fabricka pozadi,panorama krov,el.stakla,navigacija,euro kuka,4×4,zatemneti stakla so ates,4 novi gumi,ksenon svetla,el retrovizori na zatvaranje,smeneto unje filtri i napraven golem servis,registrirano cela godina do 9 mesec 2020 god.
Кон почеток