Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN QASHQAI 2.0 dci 7 SEDISTA

11 300 ЕУР

Се продава од: Dragan 15 фев. 11:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai+2
Nissan qashqai +2 7 sedista.
Dzipot e vo super sostojba, napraven e servis ima mala potrosuvacka mnogu e socuvan i ima panoramski pokriv koj se pusta i sobira avtomatski.
Za podetalni informacii kontaktirajte.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации