Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN QASHQAI +2 2.0 dci.

8 700 ЕУР

Се продава од: Dragan 19 јун. 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai+2
Dzipot e vo top sostojba se prodava poradi kupuvanje pomalo vozilo,nema nikakva maana mnogu e socuvan ima mala potrosuvacka,mnogu oprema i panoramski pokriv koj se pusta i sobira avtomatski .
Za poveke informacii kontakt na 075 463 245.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации