Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2010 god.

6 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 20 ноем. 18:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW GOLF 1.9 TDI 90 ks. 2006 God 4 500 ЕУР
SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks 2007 god 3 300 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04 2 999 ЕУР
TOYOTA RAV4 2.2 d. 136 ks 2007 god 6 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2010 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d.163 ks 2006 god 5 500 ЕУР
BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 God. 10 999 ЕУР
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks. 2006 God 4 300 ЕУР
SKODA FABIA 1.4 TDI 75 KS 2006 God 2 999 ЕУР
Кон почеток