Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 81KW NEW -15 PERFEKT AUTO

13 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 21 јан. 09:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
* KLIMA***** *****ELEKTRIKA NA STAKLA***** *****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI***** *****SERVO VOLAN***** ***** GUMI SOLIDNI***** *****ABS KOCNICI***** *****8 X AER BAG***** *****BORD COMPJUTER***** ***** RADIO***** *****XALOGEN SVETLA***** *****ALOMINIUMSKI FELGI***** *****CENTRALNO SO DALINSKO***** **** METALIK BOJA***** KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA! BEZ NIEDNA MAANA SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA SO TIF-HOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI SO MOZNOST ZA PLAKJANJE NA LIZING!!! LOKACIJA NA PLACOT ( NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA PRED MAKOIL BENZINSKATA 200METRI OD LEVATA STRANA ISPOD PATOT) ISTO TAKA MOZE DA JA POSETITE NASHATA STRNA NA FB PERFEKT AUTO PERFEKT AUTO VI NUDI ODLICHEN IZBOR NA AVTOMOBILI!!!
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Visit our store page
Kriva Palanka Show on the map
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

26 Огласи во продавницата
OPEL ASTRA H 1.7CDTI 110KS -10 PERFEKT AUTO 3 000 ЕУР
PEUGEOT 307 1.6HDI ODLICHNO PERFEKT AUTO -
FORD FIESTA 1.4TDCI -07 NEW FACE PERFEKT AUTO 2 600 ЕУР
PEUGEOT 308 1.6HDI 68KW 2012G TOVARNO PERFEKT AUTO -
Кон почеток