Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Qashqai 1.5dCi panorama koza 2008 moznost na rati

6 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Import SRL 03 апр. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

555 Огласи во продавницата

BMW 320D 136ks FULL OPREMA -01 2 950 ЕУР
VW Polo 1.9 TDI 101ks HIGHLINE KLIMATRONIK -03 0 ЕУР
Opel Astra H 1.7CDTI 101 101ks UNIKAT -05 4 100 ЕУР
VW PASSAT 1.9 TDI 131ks HIGH LINE UNIKAT - 02 4 444 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
КУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ

*МОЖНА ЗАМЕНА СО ВАША ДОПЛАТА*

Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купувате возила од 6 - 48 рати со или без учество !!!
-Максимален износ 5000евра.
-Ниска каматна стапка од 500 евра за 4години за износ од 5000 евра, oдносно 125 евра годишно, возилото не го заложувате по самото негово купување е во целосна ваша сопственост и можете да го продадете во истиот момент.

Услови:
-Вработен и осигуран ( не помалку од 12 месеци)
-Пензионер/ка ( до 68 години )

Потребни документи:
-Лична Карта
-М1 и М2
-Потврда за редовен работен износ и износ на нето плата.
-Извод од 12 последни плати од банката каде ја примате платата.

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилата се со комплет платени давачки до регистрација:

-царина

-тиф

-хомологација

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: NISSAN QASHQAI 1.5dCi 106ks 6brzini PANORAMA KOZHA UNIKAT - 2008
Километража: 192.000km (нотарска гаранција, фактури до последен километар)

Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-ПАНОРАМА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО (КОЖЕН) САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА САМО РЕГИСТРАЦИЈА И СЛОБОДНО ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА :
-VW GOLF 4,5,5PLUS,6 – VW TOURAN, FOX, JETTA, EOS
-CHEVROLET AVEO,SPARK,CAPTIVA,KALOS
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI, 1.6TDI
-BMW 320D,330D,118D,120D,X3,X5
-ALFA ROMEO – 156,147,159
-CITROEN C2,C3,C4,C5, XSARA PICASSO,
-FORD FOCUS, GALAXY, C-MAX, S-MAX
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA G ,H, J,GTC ,CORSA C D ,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA,ANTARA,MERIVA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO,CROMA,SEDICI
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE,SCENIK
-AUDI,A2,A3,A4,A6
-MAZDA 3,5
-SMART
-JEEP
-VOLVO S40,S60,V40,V60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,280,320,C200,220,270
-PEUGEOT PARTNER,PEZO,206,207,307,407,308
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
Auto Import SRL
Увоз и продажба на возила увезени директно од Италија/Франција со комплет платени давачки до региситрација... 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179 078 359 300 / 078 359 179
Посетете ја нашата продавница
Индустриска бр.30 Прикажи на мапата
0038978359179
https://www.facebook.com/autoimportsrl/
Leaflet
Auto Import SRL

Auto Import SRL

555 Огласи во продавницата
BMW 320D 136ks EURO 3 FULL OPREMA -01 2 850 ЕУР
VW Golf 5 PLUS 1.9TDI 105ks UNIKAT - 06 5 100 ЕУР
Renault Scenic 1.5 DCI 106ks 6 Brzini Top-07 2 550 ЕУР
 Renault Megane 1.5DCI 6 Brzini FACELIFT KSENON-07 4 150 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации