Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN NOV PEEFEKT AUTO

9 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto Вчера 10:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

22 Огласи во продавницата

VW TOUARAN 2.0TDI 140KS NOV PERFEKT AUTO 0 МКД
BMW 318D 105KW -12 CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
VW POLO 1.6TDI 66KW -11 PERFEKT AUTO 0 МКД
VW GOLF 5 1.6 BENZIN 75KW PERFEKT AUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN 85KW BASIC MODEL

DZIPOT E NOV UVOZ OD ITALY SO PLATENI KOMPLETNO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA OSTANUVA SAMO DA SE REGISTRIRA!

PROIZVEDENO 2012 GODINA NA ORIGINALNI KILOMETRI,IMA 83 000KM SO SERVISNA KNISKA SO ORIGINAL PECATI OD OFICIJALEN SERVIS NA NISSAN,MOZE CELOSNA PROVERKA VO OVLASTEN SERVIS NA KILOMETRI I SOSTOJBA!!!

DZIPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA I E PRVA FARBA,DOSEGA VOZEN SAMO OD EDEN SOPSTVENIK ,DZIPOT E BEZ DOPOLNITELNI VLOZUVANJA,NE E PRAVENO HEMISKO,NE POLIRAN,SE E ORIGINALNO I FABRICNO NA NEGO!!

POSEDUVA BASIC NIVO NA OPREMA KOJA RABOTI PERFEKTNO SE SO POSLEDNO KOPCE,MNOGU MALA POTROSUVACKA 6/0L!

PERFEKT AUTO VI NUDI GOLEM IZBOR NA VOZILA OD SEKAKOV VID SO PRISTAPNI CENI (VRSIME DIREKTEN UVOZ)ZA POVEKE SLIKI OD PEUGEOT I DRUGI VOZILA KOI NI SE NA RASPOLAGANJE BO MOMENTOT POSETETE JA NASTA FACEBOOK STRANA PERFEKT AUTO !

SE NAOGAME NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA OD LEVATA STRANA PRED BENZINSKATA MAKOIL!

ZA POVEKE INFORMACII
078-340-299
078 586 890
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

22 Огласи во продавницата
BMW 318D 105KW -12 CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
OPEL CORSA 1.0BENZIN -08 NOVA PERFEKT AUTO 3 200 ЕУР
VW POLO 1.6TDI 66KW -11 PERFEKT AUTO 0 МКД
RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 2013G REGISTRIRANO PERFEKT 5 600 ЕУР
Кон почеток