Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nissan Qashqai

Се продава од: adnan 23 фев. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
Se prodava Nisan qashqai 2007.10
Кон почеток