Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS KOZA PANORAMA - 08.MT Auto

7 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto 3 500 EUR
AUDI A5 2.7 TDI S-LINE ABT 300KS -09 MT Auto 10 500 EUR
FORD FUSION 1.4 TDCI 70 KS - 06..MT Auto 2 999 EUR
LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120KS EURO 5 NOVA -11 MT Auto 4 999 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA
- SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT -
- 160000 KM 2 KLUCEVI
- NAPOMENA: 100 % GARANCIJA ZA KM -
- KUPEN OD NISSAN PRESTAVNISTVO MILANO ITALY -

- KOZEN SALON
- PANORAMA
- GREACI NA SEDISTA
- PALENJE BEZ KLUC
- PARK SENZORI
- PLUS NOSACI ZA BAGAZ NA KROV
- KLIMATRONIK
- 6 BRZINI MANUAL
- TEMPOMAT
- ALU BANDAZI SO NOVI GUMI
- KOMANDI NA VOLAN
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO MASLO KAISI PODVOZJE
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 160000 KM MOZE PROVERKA
- SERVISIRANA KOMPLET VO NISSAN NA 150000 KM IMA FAKTURI
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR DCI
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK
** KOLATA NEMA TOCKA NA NEA

-- UVEZENA OD ITALIJA ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: antara aygo avensis c1 c3 qashqai jeep insignia rav4 bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo bravo zafira captiva focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220 308 207 suzuki toyota mazda
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS PERFEKTNA - 08.MT Auto 3 500 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 107000 KM  07 MT Auto 3 900 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75KS 133000 KM NOVA -08 MT Auto 3 900 EUR
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto 4 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации