Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 168000km tekna 2010 MT Auto

7 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 23 ноем. 21:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Mitsubishi Colt 1.1 75ks 154000km 2008 MT Auto 3 300 ЕУР
Mercedes-Benz A170 CDI 95ks facelift 2004 MT Auto 2 800 ЕУР
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto 5 700 ЕУР
SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC COPA - 12..MT Auto 6 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
nissan qashqai 1.5 dci 106 ks nov bez zabeleska
- servisna kniska nova unikat -
- 168000 km 2 klucevi, servisna kniska
- napomena: 100 % garancija za km -
- kupen od nissan concesionaria milano italy -

- tekna oprema
- klimatronik
- 6 brzini manual
- tempomat
- alu bandazi so novi gumi 2020
- komandi na volan
- kozen servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni 168000 km moze proverka
- servisirana komplet vo nissan do 160000km
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor dci
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena od italija ....plateno davacki

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: antara aygo avensis c1 c3 qashqai jeep insignia rav4 bmw 320d a6 320 d kaskai 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo bravo zafira captiva focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220 308 207 suzuki toyota mazda
___________________________________
www.mt-auto.com

Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Opel Astra 1.7cdti 110ks 173000km nova 2012 MT Auto 6 500 ЕУР
Renault Megane 1.5 DCI 110 ks lux nova 2010 MT Auto 5 700 ЕУР
Mercedes-Benz C 200cdi 136ks avantgarde 2010 MT Auto 9 500 ЕУР
Ford Focus 1.6tdci 115ks nov euro 5B 2013 MT Auto 6 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации