Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto

6 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Audi A4 20 tdi 145ks 155000km novo 2009 MT Auto 9 800 ЕУР
Mini Cooper One 1.4 95ks 133000km nov 2008 MT Auto 4 900 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks 121000km 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Ford Fiesta 1.4 tdci 70ks 125.000km nov 2008 MT Auto 3 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
nissan qashqai 1.5 dci 106 ks nov bez zabeleska
- servisna kniska nova unikat -
- 189000 km 2 klucevi, servisna kniska
- napomena: 100 % garancija za km -
- kupen od nissan concesionaria milano italy -

- tekna oprema
- klimatronik
- 6 brzini manual
- tempomat
- alu bandazi so novi gumi 2020
- komandi na volan
- kozen servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni 189000 km moze proverka
- servisirana komplet vo nissan do 180000 km
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor dci
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena od italija ....plateno davacki

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Hyundai Tucson 2.0crdi 140ks koza 4x4 2008 MT Auto 6 900 ЕУР
Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 111000km nova 2007 MT Auto 3 200 ЕУР
Kia Sportage 2.0crdi 140ks 4x4 koza 2007 MT Auto 6 700 ЕУР
Peugeot 207 1.4 90ks nova 2008 MT Auto 3 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации