Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C4 CACTUS BLUEHDI 100CH SHINE BUSINESS S&S

10 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NextCar 03 јан. 09:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NextCar

NextCar

20 Огласи во продавницата

Peugeot 308 1.6 blue HDI Navi Edition 8 900 ЕУР
Peugeot 208  Allure 1.6 BlueHDI 100HP 7 750 ЕУР
Renault Megane 15 DCI -95 biznis boss navi edition 7 300 ЕУР
Peugeot 2008 Allure Crossover 1.6 100 HP 10 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Nissan
Модел
Qashqai

CITROEN C4 CACTUS BLUEHDI 100CH SHINE BUSINESS S&S
– ABS + REF + AFU + ESP – системи за безбедно сопирање,

– Coffee Break Alert,

– Помош при тргнување на нагорнина,

– Воздушни перничиња за возач и совозач,

– Странични воздушни перничиња и завеси,

– Електрична автоматска паркирна сопирачка,

– Автоматски клима уред со двозонска регулација,

– Двозонска вентилација во вториот ред седишта,

– LED дневни светла,

– Резервно тркало,

– екран на допир, радио RSD MP3, Bluetooth, USB, AUX,

– Кожен волан,

– Приклучок 12V на централната конзола и во багажникот,

– Индикатор на промената на степенот на брзината,

– Електричен серво управувач,

– Предни светла за магла,

– Конзола со простор за складирање помеѓу предните седишта,

– Детектор за низок притисок во пневматиците,

– Автоматско вклучување на дневните светла,

– Возачко и совозачко седиште прилагодливо по висина, должина и наслон,

– Темпомат со ограничувач на брзина,

– Електрично прилагодливи грејни надворешни ретровизори,

– Три индивидуални седишта во вториот ред,

– алу фелни

– Автоматски вклучување на бришачите на ветробранското стакло,

– Акустично ветробранско стакло,

– Електрично секвенцијално прилагодување на предните и задните стакла,
– Управувач прилагодлив по висина и длабина
( realni kilometri 100% ) SERVISNA KNISKA MOZETE DA GI PROVERITE VO OVLASTEN SERVIS NA CITROEN !
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA !
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od Francija .Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM
NextCar
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od lizing (sistem staro za novo)(leasing) direktno od vodeckite svetski lizing firmi od Germanija,Francija .Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM! Ex-Lease NextCar info- tel.072 666-000
Посетете ја нашата продавница
skopje Прикажи на мапата
072666000
https://www.pazar3.mk/[email protected]
Leaflet
NextCar

NextCar

20 Огласи во продавницата
RENAULT KADJAR  PARIS INTENS 1.6 DCI 130 15 700 ЕУР
OPEL ASTRA K -16 110 KS INNOVATION 9 800 ЕУР
Renault Clio 4 15 dci Navi 7 150 ЕУР
QASHQAI 4x4 1.6 DCI 130 ALL MODE STOP START TEKNA 11 900 ЕУР
Кон почеток