Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI

6 500 ЕУР

Се продава од: Koki 15 фев. 07:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Беж
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
Odlicna sostojba...Redovno servisiran...Registriran cela godina...4 novi zimski gumi
Leaflet
Кон почеток