Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nissan Qashqai 1.5dci 110ks 2017 euro 6 135.000km

14 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АУТО ТИМ ДБ 25 ноем. 20:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

АУТО ТИМ ДБ

5 Огласи во продавницата

Citroen C Crosser 2.2 HDI 156ks 4x4 2008 6 799 EUR
Bmw 116d 2.0D 116ks twin turbo 2014 9 990 EUR
Citroen C3 1.4HDI 68ks facelift 2014 5 250 EUR
Citroen DS4 1.6 hdi 110ks 6 brzini 2012 premium 7 990 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
marka: nissan
model: qashqai
motor: 1.5 dci ( dizel )
moknost: 110 ks ( 80 kw )
godina na proizvodstvo: 2017 euro 6
menuvac racen: 6 brzini
kilometrite pominati: 135 000💯
zemja na poteklo:🇮🇹

🎁 podarok osiguritelna polisa

‼️ moze da se kupi na kredit preku banka so 20% ucestvo do 48 rati ‼️

‼️ garancija za kilometri ‼️

oprema:
✅ aluminski felni
✅ dvozonski klimatronik
✅ start/ stop
✅ tempomat
✅ led lights
✅ multimedia
✅ auto hold
✅ telefon/bluetooth
✅ usb/aux
✅ elektrika na stakla
✅ elektrika na retrovizori
✅ sobiranje na retrovizori
✅ bord kompjuter
✅ tonirani stakla
✅ abs/esp
✅ airbags 6
✅ servisna kniska
✅ 2 kluca

‼️ bez zameni ‼️
‼️ plateni site davacki do registracija
АУТО ТИМ ДБ
 
078244566 075 404 939
Leaflet

АУТО ТИМ ДБ

5 Огласи во продавницата
Citroen DS4 1.6 hdi 110ks 6 brzini 2012 premium 7 990 EUR
Bmw 116d 2.0D 116ks twin turbo 2014 9 990 EUR
Citroen C3 1.4HDI 68ks facelift 2014 5 250 EUR
Citroen C Crosser 2.2 HDI 156ks 4x4 2008 6 799 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации