Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Nissan Qashqai 1.5 DCI 2019 tekna 78.000km novo Auto Grup

17 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE 17 септ. 17:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата

Peugeot 2008 1.6 blue hdi 2018 automatik led navi Auto Grup 11 900 ЕУР
Citroen C3 1.6 blue HDI 2018 odlicna sostojba Auto Grup 8 400 ЕУР
Ford Focus 1.5 TDCI 105ks 2018 EcoNetic Auto Grup 9 300 ЕУР
Mercedes-Benz B 180 cdi 2015 sport automatic Auto Grup 10 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Nissan
Модел
Qashqai
nissan qashqai 1.5 dci 2019 tekna 78.000km novo mnogu dopolnitelna oprema led svetla navigacija golema displej na tac alu felni park kamera park senzori napred i pozadi hrom lajsni tempomat bord komputer metalik boja auto hold start stop i dr. auto grup vrsi prodazba uvoz na avtomobili isklucivo od ponovi godini. cena na novo vozilo so ova nivo na opremenost 29.000eur.
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA.
Посетете ја нашата продавница
Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата
071 866 806
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
  Online
071866806
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz B 180 cdi 2015 sport automatic Auto Grup 10 900 ЕУР
Citroen C3 1.6 blue HDI 2018 odlicna sostojba Auto Grup 8 400 ЕУР
Citroen DS4 1.6HDI 120ks 2018 unikaten model edinstven vo MK 12 500 ЕУР
Vespa Peugeot Satelis 400c 2009 perfektna sostojba 2 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации